Rocznik 2011 rozegrał w mieniony weekend dwa emocjonujące mecze, w których łącznie zdobyliśmy 17 bramek!!!

Strzelaninę rozpoczęliśmy w sobotę w meczu z AP Radość, drużyna grała bardzo dobrze, zarówno jako zespół jak i jako indywidualności, mogliśmy oglądać akcje złożone z kilku podań zakończone strzałem do bramki. Cały mecz mógł się podobać zarówno kibicom Radości jak i naszym – zawodnicy obu drużyn byli niezwykle skuteczni, strzlając w sumie 17 bramek.
Początek tego spotkania, był dla nas najgorszym jaki mogliśmy sobie wyobrozić – już w pierwszych sekundach po fatalnym błędzie przy rozpoczęciu gry od środka bramkę strzliła Radość, potem było już zdecydowanie lepiej i po 2 kwartach wygrywaliśmy 7:3, nic nie zapowiadało horroru jaki spotkał nas w trzeciej części, w której rywale zdołali wyrównać! Chłopcy dostali w przerwie neganę za swoją postawę i na ostatnią część weszła drużyna, która zachwycała przez pierwsze 30 minut, w rezultacie szybko strzeliliśmy 3 bramki i na koniec głośno świętowaliśmy zwycięstwo 🙂

Bardzo pozytywnie zostałem zaskoczony, chłopcy zagrali piękne spotkanie, grali piłką i słuchali uwag, które im przekazywałem w przerwie, w dodatku funkcjonowało to co ćwiczymy na treningach. BRAWO! – powiedział trener

AP Radość vs PKS Victoria Zerzeń
Wynik:
 7:10
Bramki: Iwo x4, Wiktor x2, Mati H x3, Jaś x1
Skład: Nozderka, Pliszka, Adamski, Łabędź, Łochowski, Puncewicz, Handzlik, Bogdanowicz
MVP: cała drużyna!
Kolejny mecz: Sport Team, sobota 10/11:00 wyjazd

W niedzielę rozegraliśmy drugie spotkanie, tym razem w ramach ligi MZPN, w której podejmowaliśmy UKS G-81 Bemowo. Spotkanie rozpoczęło się od kilku groźnych ataków gości, ale piłka przelatywała daleko od naszej bramki, po chwili Victoria się obudziła i zaczęła atakować, niemal przez cały czas przebywając na połowie przeciwnika, niestety brakowało skuteczności.. i pierwszą kwartę zakończyliśmy wynikiem 2:1 dla rywali. Nasza dobra gra w ofensywie – ładne podania i akcje przełożyła sie na zdobycie 7 bramek…, ale to było tego dnia za mało. Bemowo wychodziło z kontrami z przewagą liczebną – nasi zawodnicy grający na skrzydłach odpuszczali powroty przez co straciliśmy aż 10 bramek. Za grę w defensywie należy nam się nagana, za grę ofensywną duże brawa.

Cieszy duża liczba bramek, ale smuci brak walki, przez co 3 punkty uciekają. Przed nami rewanże, w których pokażemy, że rocznik 2011 jest świetną, waleczną i dobrze operującą piłką – zapowiedział trener