Cóż to był za mecz!!! Sobotni poranek godzina 9:00, większość ludzi jeszcze smacznie spała, a nasi młodzi piłkarze już zaczynali grać! Rywalem był zespół AS Wesołej, który do tej pory zajmował II miejsce w lidze.

Od samego początku jedna i druga drużyna co raz wymieniały ciosy, ale świetne akcje napastników przerywali bardzo dobrze dysponowani bramkarze. Victoria grała bardzo ładnie piłką, młodzi piłkarze podejmowali właściwe decyzje, dzięki czemu kibice nie mogli się nudzić. Po 15 minutach mieliśmy bezbramkowy remis, co w tej kategorii wiekowej jest rzadkością. Druga tercja zaczęła się od bramki Zerzeńskich – pierwszą bramkę w naszym klubie i to w debiucie zdobył Fabian!!! Radość nie trwała jednak długo, rywal szybko odrobił i znów mieliśmy remis. Mijały kolejne minuty, czuć było dużą nerwówkę wśród kibiców, trenerów i zawodników… Po serii pięknych akcji jednej i drugiej drużyny, bramkę znowu zdobywają zawodnicy Victorii – mocny strzał z dystansu oddaje Wiktor, a piłka wpada do siatki! 2:1! Wesoła od razu rusza na naszą bramkę i podobnie jak wcześniej wyrównuje… 2:2! Niestety chwilę później tracimy bramkę na 3:2 i przez chwilę zaczynamy wątpić w sukces.
Na szczęście sprawy w swoje ręce skutecznie wziął Aleks, który minął niczym pachołki rywali i sam zakończył akcje bramką! Do końca spotkania żadnej drużynie nie udaje się zmienić wyniku.

Świetny mecz naszego zespołu! Chłopcy grali bardzo inteligentnie, dobrze wyglądała gra 1×1 i podania. Mecz napawa optymizmem przed nadchodzącą ligą MZPN – powiedział trener