W sobotę zawodnicy rocznika 2011 podejmowali w ramach ostatniego meczu ligi zimowej AP Eskadrę. Przed meczem były ogromne apetyty na wygraną, ale niestety futbol bywa okrutny.

Spotkanie zaczynamy od próby dłuższej gry piłką, po której nawet udaje nam się przedostawać pod pole karne rywala, ale niestety brakuje wykończenia. Rywal niespodziewanie zdobywa 4 bramki – po prostych błędach indywidualnych, taki przebieg meczu był mocnym zaskoczeniem dla całego zespołu i niestety odbił się na dalszej grze. Druga piątka po pierwszej tercji remisuje 1:1 co oznaczało, że przegrywaliśmy 5:1. Druga część podobnie jak pierwsza – całkiem niezłe operowanie piłką, ale bez efektu w postaci bramki, rywal znowu zakakuje po niepotrzebnym błędzie, mamy 6:1. W ostatniej tercji udaje się strzelić bramkę, ale to za mało żeby wygrać – końcowy wynik 6:2.