15.06.2019r. – tą datę chłopcy z rocznika 2010 zapamiętają bardzo długo, to właśnie dziś nasz zespół wywalczył awans do trzeciej ligi. Ostatni mecz sezonu rozgrywaliśmy z liderem grupy AS Wesoła. Aby spełniło się nasze marzenie o awansie musieliśmy wygrać mecz dwoma bramkami. Zadanie nie było łatwe.

Pierwsza kwarta tego meczu zakończył się remisem, przytomna gra naszych zawodników w defensywie skutecznie rozbijała ataki gospodarzy.

Druga kwarta to 2 bramki strzelone przez zawodników Victorii,  trzecia kwarta zakończyła się wynikiem 3:2 dla Victorii.

Mecz rozstrzygnął się w czwartej kwarcie gdzie straciliśmy gola, ale ta stracona bramka dodała nam skrzydeł  i nasi chłopcy szybko strzelili 2 bramki i do końca broniliśmy wyniku. Obie drużyny świadome były o co grają, gospodarze ciągle atakowali naszą bramkę, my oddalaliśmy piłkę od naszej bramki. Cały nasz zespół zapracował na ten sukces, pochwały należą się wszystkim zawodnikom, ale największe wyróżnienie należy się naszemu brakarzowi, który po raz kolejny rozegrał fenomenalne spotkanie, broniąc bardzo trudne piłki.Wynik meczu to 5:3 dla zawodników Victorii.