W sobotę, 22 kwietnia, podopieczni trenera Piotra Jarzyło podejmowali na Borków Arenie drużynę Delty Warszawa.

Mecz rozpoczął się od bardzo odpowiedzialnej gry z obu stron. Jednak to Zerzeńscy utrzymywali się przy piłce i tworzyli bardzo składne akcje, a goście ograniczali się głównie do kontr.

Druga kwarta to już odważniejsza gra gości, dzięki której zrobiło się dużo więcej miejsca na boisku. Zaczęliśmy wykorzystywać szerokość placu, co doprowadzało do groźnych dośrodkowań. Po dwóch z nich strzeliliśmy bramki.

Trzecia kwarta to totalna przewaga naszych młodych piłkarzy, cztery bramki wzięły się z bardzo zespołowej gry, jednak w tej jak i kolejnej kwarcie brakowało skuteczności. Czwarta kwarta tylko potwierdziła bardzo dużą przewagę podopiecznych trenera Piotra.

Trener Piotr po meczu powiedział:

W końcu zaczęliśmy mecz skoncentrowani i zagraliśmy pierwszą kwartę lepiej niż przeciwnicy. Im dalej w mecz tym nasza przewaga stawała się coraz większa. Założenia przedmeczowe zrealizowaliśmy praktycznie w 100% – zaczynając od bardzo dobrego wyprowadzenia piłki, poprzez pewność w obronie, bardzo dobre rozgrywanie piłki i świetne podejście do pressingu. Również, po raz kolejny wyglądaliśmy lepiej fizycznie niż przeciwnicy. Bardzo chciałbym wyróżnić najlepszego zawodnika w naszej drużynie, ale muszę wybrać całą dziewiątkę, ponieważ wszyscy zagrali na swoim najwyższym poziomie, a każdy z zawodników z pola strzelił bramkę.

W meczu grali: Gabryś Klocek, Oskar Gołębiewski, Janek Spinkiewicz, Ignacy Waszkiewicz, Grześ Lesiewski, Kuba Kurpios, Patryk Kociemski, Julek Sajór oraz Paweł Ostaszewski.

Bramki:
12′ Ostaszewski, as. Lesiewski
16′ Ostaszewski, as. Lesiewski
22′ Sajór, as. Kociemski
28′ Bramka dla Delty
30′ Waszkiewicz, bez asysty
31′ Lesiewski, as. Gołębiewski
32′ Gołębiewski, as. Kurpios
35′ Gołębiewski, as Kurpios
36′ Kurpios, bez asysty
37′ Bramka dla Delty
46′ Lesiewski, as. Sajór
49′ Kociemski, as. Lesiewski
55′ Oskar, bez asysty
57′ Bramka dla Delty
59′ Spinkiewicz, as. Kurpios.