Mecz Victoria Zerzeń 3 -1 Polska szkoła futbolu
Pierwsze koty za płoty . Rozegralismy dzisiaj pierwszy mecz w letniej lidze w rembertowie . Mecz zaczał sie nie po naszej mysli juz w pierwszej minucie meczu przeciwnik strzelił nam bramke po fatalnym zachowaniu naszych obrońców na odpowiedz z naszej strony nie było trzeba długo czekac po 10 minutach po ładnej składnej akcji i dośrodkowaniu wyrownalismy za sprawa Daniela na 1:1 po tej bramce kontrolowalismy przebieg spotkania ale brakowało ostatniego decydujacego podania i piłka w pierwszej odsłonie nie chciała wpaśc do bramki przeciwnika. Pare razy w pierwszej połowie po kontrach przeciwnika Krzysztof Rembacz uratował nas przed utrata bramki na pochwały równiez zasługuje bramkarz Tymon Kłoda ktory tez popisał sie kilkoma ładnymi interwencjami w pierwszej połowie. W drugiej połowie zdominowalismy przeciwnika i nie pozwalalismy na zbyt wiele , przeciwnik grał długie piłki do przodu na walke.Nasi zawodnicy grali napewno lepsze drugie 25 minut niz w pierwszej odsłonie i przyniosło to efekt w postaci 2 bramek. Po indywidualnej akcji Alexa Prusińskiego strzelamy bramke na 2:1 a nastepnie w koncówce spotkania dobijamy przeciwnika i poraz kolejny wynik na 3:1 podwyższa Alex.