Pierwszy mecz ligi zimowej drużyna rocznika 2006 przegrywa 3:0, nasza gra pozostawiała wiele do życzenia…

Pierwsze minuty spotkania to „kopanina” z jednej i drugiej strony spowodowana dość małym jak na „9” boiskiem. Gdy oba zespoły poczuły plac, gra zaczęła wyglądać coraz ciekawiej, niestety głównie tyczy się to przeciwników… Victoria grała chaotycznie, za dużo podań do przodu, za mało prób gry piłką, niestety jest nad czym pracować. Po pierwszej połowie Wieliszew wygrywał 2:0, druga część wyglądała podobnie, rywal przeważał, ale tym razem strzelił tylko jedną bramkę. Końcowy wynik to 3:0.

Czeka nas długa zima…, mamy nad czym pracować. Chcielibyśmy zmienić nasz styl gry, mamy chłopaków potrafiących grać piłką i właśnie na tym nam zależy. FDA gra w II lidze czyli poziom wyżej niż my, ale pamiętajmy, że właśnie ta II liga jest naszym celem i z takimi drużynami tam byśmy grali-powiedział trener

PKS Victoria Zerzeń vs FDA Wieliszew
Skład: Krupa, Kamil, Witek, Mróz, Majchar, Kępos, Bochenek, Kudyba, Karol, Bachman
Kolejny mecz: AP Radość, niedziela 13:00 ul.Strażacka 121