W sobote 07.10 zaczęliśmy rundę rewanżową w naszej lidze. Na swoim boisku podejmowaliśmy lidera grupy MLKS Victorię Sulejówek.

Powołani: Ivo Jama, Bartek dzieciątek, Mateusz Krzeszewski, Ania Zakrzewska, Mikołaj Deka, Tadeusz Żak, Adam Skorupka, Kajetan Kukowski, Jan Wasilewski

Mecz rozpoczęliśmy bardzo dobrze jak na mecz z liderem, przez pierwsze 10 minut można było pomyśleć iż Victoria która jest liderem tabeli to Victoria z Zerznia. Przewaga w posiadaniu piłki przyczyniła się do wielu sytuacji 100% a nawet i kilku 200% na nasze nieszczęście nie potrafiliśmy żadnej z nich wykorzystać i w 13 minucie się to wszystko zemściło ręką w polu karnym zagrał nasz obrońca a „11” na gola zamieniła drużyna z Sulejówka… Od straty gola nasza gra ostygła a coraz wiecej i więcej ataków przeprowadzała Victoria ale już ta z Sulejówka  strzelając w 2 i 3 kwarcie kolejne bramki. 4 kwarta przyniosła ociupinkę uśmiechu na twarzy naszych rodziców ponieważ udało nam się odpowiedzieć na bramki przeciwnika i strzeliliśmy dwa gole(niezawodny janek 🙂 ). Victoria Sulejówek na koniec meczu strzelila jeszcze bramke ustalając wyniku spotkania na 2-7 na korzyść gości.
Mecz pomimo wyniku możemy zaliczyć do tych „wyrównanych” gdyż większość goli strzelonych przez przeciwników było naszymi prezentami po przez nieudolne wyprowadzenie piłki choćby z rzutu bramkowego. Mieliśmy mnóstwo sytuacji jak na mecz z takim przeciwnikiem. Victoria Sulejówek pokazała dojrzałą piłkę jak na młody wiek zawodników. Kolejna lekcja za nami teraz tylko odrobić pracę domową i walczyć o zwycięstwo w kolejnym meczu.