W niedzielę rozegraliśmy mecz wyjazdowy z drużyną UKS Żagle. Spotkanie zaczęło się spokojnie mimo tego że to Gospodarze z kilkoma zawodnikami z pierwszej ekipy mieli kilka sytuacji, a my staraliśmy się zagrozić szybkimi kontrami. Wynik pierwszej kwarty 0-0
Do drugich 15 minut wyszliśmy z takim samym nastawieniem… nie stracić gola a przy okazji wpakować piłkę do siatki rywala. To jednak nam się nie udało ponieważ przez 7 pechowych minut straciliśmy aż 4 gole. po drugiej kwarcie widniał wynik 4-0 dla gospodarzy.
Po przestawieniach w ustawieniu zespołu stwierdziliśmy że nie mamy nic do stracenia i zagramy dwoma napastnikami. Chłopcy wzięli się do roboty i udało nam się strzelić bramkę na 4-1. Strzelcem bramki był po dwójkowej akcji Grzegorz Rembacz. To my przejęliśmy inicjatywę w meczu i stwarzaliśmy sobie więcej dogodnych sytuacji, jednak zabrakło….. SKUTECZNOŚCI.
Niestety mimo bardzo dobrej gry w drugiej części spotkania nie zdołaliśmy odrobić strat. Mimo wszystko na pewno każdy z zawodników jest przekonany o tym że dał z siebie 100% serca. Serca i woli walki w tym meczu na pewno nam nie zabrakło. Zbliżamy się do końcówki sezonu dlatego czas teraz schodzić z boiska z podniesionym czołem! Do boju Victoria:D Na pewno w tym spotkaniu pokazaliśmy że jesteśmy DRUŻYNĄ.