W minioną sobotę rozegraliśmy u siebie derbowe spotkanie z drużyną AP Radość. Mecz ten był szczególnie ważny dla chłopaków ponieważ w wypadku wygranej zajmowaliśmy 1 miejsce w naszej grupie.
Do meczu podeszliśmy spokojnie z założeniami strzelenia jak najszybciej bramki która dała by nam prowadzenie.
Już w pierwszej minucie spotkania po bardzo dobrej zespołowej akcji prowadziliśmy 1:0, chłopaki głodni zwycięstwa nie przestawali zadziwiać wszystkich zgromadzonych na tym spotkaniu. Swoja super zespołową i bardzo skuteczną grą w pierwszej kwarcie prowadziliśmy 6:0. Nie zwalniając tempa w drugiej kwarcie zdobyliśmy kolejne 4 gole, wydawało by się że nic złego już w tym meczu przy tak dobrej grze się nie stanie. I nic się nie stało pomijając to że daliśmy sobie strzelić jedną bramkę. Po zmianie stron bramka rywala stała się ,,zaczarowana” mnóstwo strzałow i dobrych akcji nie mogliśmy zamienić na gola… Wynik końcowy spotkania to 12:1
ten mecz pokazał w jak dobrej formie jest nasz zespół i z jaką konsekwecja dąży do postawionych celów w tym sezonie.. Bardzo dobra gra może tylko cieszyc i napawać optymizmem nasz zespół. Brawo chłopaki!! NIe zatrzymujemy się i gramy dalej do końca:D