W tym tygodniu podsumowanie weekendowych meczów wyjątkowo dodajemy z opóźnieniem ze względu na wczorajszy zaległy mecz rocznika 2006. Zapraszamy do lektury

Seniorzy vs KS Polonia II Warszawa 2-1
Mecz z Warszawską Polonią od samego początku budził wielkie emocje, w końcu rywal to utytułowany klub budzący mieszane uczucia w warszawskich kibicach. Samo spotkanie było bardzo zacięte, szczególnie końcówka kiedy to padły wszystkie bramki. Victoria zdobywa 3pkt w 94min!

2004 vs MLKS Victoria Sulejówek 4-4
Długo czekaliśmy na przełamanie podopiecznych trenera Krzysztofa i można powiedzieć, że w końcu się doczekaliśmy. Mimo, że zdobyliśmy tylko 1 punkt to możemy być zadowoleni z gry zespołu, który dominował nad rywalem. Trener pierwszy raz od dawna miał do dyspozycji niemal pełny skład i od razu było widać różnicę.

2006 vs MKS Korona Góra Kalwaria 2-2
Mecz o fotel lidera, w którym ostatecznie pada remis. Od pierwszej minuty oglądaliśmy piękne widowisko, w którym jedna i druga drużyna tworzyła wiele okazji do strzelenie bramki. Wynik w pełni sprawiedliwy. Remis z Koroną zapewnił nam 1 miejsce na koniec ligi.

2007 vs UKS Lesznowola 2-8
Mecz z liderem…, niestety nie mieliśmy do dyspozycji wszystkich zawodników – pojechaliśmy tylko w siódemkę, bez zmian, przez co w drugiej połowie zabrakło sił. Po 30 minutach remisowaliśmy 2-2, po 60 przegrywamy 8-2. Głowa do góry chłopaki i koncentrujemy się na meczu z Progresem 🙂

2007B vs UKS Żagle II 1-4
Wynik spotkania nie odzwierciedla w pełni tego co działo się na boisku…, brak koncentracji w II kwarcie poskutkował stratą aż 4 bramek. Drużyna próbowała podnieść się po tych ciosach jednak rywal skutecznie nam to utrudniał. W rezultacie zrewanżowaliśmy się tylko jednym ciosem. W kolejnych meczach musimy grać przez 60 minut, a nie tylko przez 45..

2009 vs SRT Młode Orły Halinów 5-5
Niestety tylko remisujemy z drużyną z Halinowa, która wyraźnie w drugiej części sezonu złapała wiatr w żagle. Szkoda, bo przeważaliśmy… . Teraz musimy podnieść się z kolan i skupić na dwóch ostatnich meczach z Polonią i z KS Las.