Kolejne cenne doświadczenia zebrali w mieniony weekend młodzi piłkarze rocznika 2011, którzy zmierzyli się z zespołem KS Gromu w ramach rozgrywek ligi MLF.

Od samego początku zawodnicy z Zerznia kontrolowali przebieg meczu, dużo akcji zespołowych, efektownych dryblingów sprawiły, że po 10 minutach wygrywaliśmy 3:0 po bramkach Matiego Kossona, Iwa i Aleksa. Na kolejną część wyszła druga piątka, chłopcy podtrzymali poziom strzelając kolejne dwie bramki, których autorem był Kajetan.
Przed przerwą drużyna Gromu strzeliła jeszcze bramkę kontaktową.
W drugiej połowie podobnie jak w pierwszej zagraliśmy dwoma składami, niestety w tej części skuteczność była nieco słabsza, a rywalowi udawało się częściej zagrażać naszej bramce, efektem czego był drugi gol rywali. Po słabszym początku połowy chłopcy „obudzili się” gra Victorii znowu zaczęła sprawiać przyjemność, w rezultacie dokładamy kolejne dwie bramki! Końcowy wynik 7:2 dla PKSu!

Nasi młodzi piłkarze zaczynają się rozkręcać, cieszy dobra gra i korzystny wynik, jednak pamiętajmy, że to nie on jest najważniejszy! Chłopcy mają przede wszystkim czerpać radość i zdobywać kolejne doświadczenia. – powiedział trener Oskar