W minioną niedzilę o godzinie 14:00 rozpoczęliśmy kolejne ligowe zmagania na boisku, tym razem przyszło nam się zmierzyć- jak można śmiało powiedziec chyba najlepszą ekipą w naszej grupie, którą jest Wisła Maciejowice. Na ten mecz wyszlismy z innymi założeniami taktycznymi spowodowanymi umiejętnościami naszego rywala. Z historii możemy pamiętać jak bardzo zacięte pojedynki toczyły oba zespoły. Tym razem również mecz przyniósł nam wiele ciekawych akcji oraz emocji ale także dobrą gre z obydwu stron. Gole w tym meczu padały tylko w pierwszej części spotkania, niestety bramki te zdobyła drużyna Gości. Wynik do przerwy to 0:2 po dwóch zdobytych bramkach z dystansu. Nie pozwalaliśmy przeciwnikowi na skonstruowanie składnej akcji, ale również i my mieliśmy kłopot w ofensywie z oddawaniem strzałow.

Na druga połowe spotkania wyszliśmy zdecydowanie odważniej, wiedzieliśmy że jeszcze możemy odwrócić losy meczu, jednak bardzo dobrze dysponowany przeciwnik w linni obrony tego dnia, nie pozwolił nam na zbyt wiele.. mimo wielu prób i można na pewno powiedzieć dobrej gry naszych chłopaków nie udało się pokonac bramkarza z Maciejowic.

,,Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem” zdobyliśmy bardzo cenne doświadczenie w tym spotkaniu, które z pewnością wykorzystamy w kolejnej konfrontacji która będzie miała miejsce dnia 29.09.2018r. U nas na boisku z zespołem Mazura Karczew. Początek spotkania zaplanowany na godzinę 16:30. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy do kibicowania! Walczyć trenować Victoria!!