O meczu z Agrykolą zawodnicy i trener rocznika 2006 chcieliby szybko zapomnieć, niestety kompletnie nic nie wychodziło…

Już od pierwszej minuty Agrykola przejęła inicjatywę, grając wysokim pressingiem i skutecznie zmuszając drużyną Victorii do błędów. Niestety dla gości obrońcy nie byli tego dnia w najlepszej dyspozycji, proste błędy indywidualne i Zerzeń przegrywa 2:0. Na dodatek na boisku Victoria musi grać w „8” przez kontuzje Karola. Po 30 minutach wynik 3:0…
Druga połowa to zmiana ustawienia Victorii, odważniejsza próba gry do przodu, ale niestety w większości przypadków nie przynosiła ona efektów. Pojedynki 1×1 kończyły się stratą piłki, podania były albo za lekkie albo nie celne, kompletnie nie nie wychodziło…, nawet na pustą bramkę nie wpadało. Agrykola wykorzystała błędy Zerzeńskich i dorzuciła jeszcze dwie bramki. Końcowy wynik to 5:0.

To był bardzo ciężki mecz, graliśmy bez 5 podstawowych zawodników, co wyraźnie odbiło się na naszej jakości. Proste, niezrozumiałe błędy, brak chęci, zawzięcia. Przykro…, no ale niestety czasem tak bywa. Musimy zapomnieć jak najszybciej o tej porażce i skupić się na sobotnim meczu z UKS 141. – powiedział trener