Trener seniorów naszego klubu wprowadził tak ogromną siłę woli zwycięstwa naszej drużyny, że przeciwnicy woleli poddać się jeszcze przed meczem.
Ze względów formalnych sędzia główny nie dopuścił drużyny Snajpera do gry. Nasi piłkarze rozegrali wewnętrzny sparing aby zaliczyć jednostkę meczową. Trener Michał Godłoza wprowadziła wiele pozytywnych zmian do drużyny, który spowodowały poprawę organizacji, lepsza ofensywną grę i dobrą sportową atmosferę w zespole. Doświadczenie w pracy Trenera Michała nadaje profesjonalny obraz zespołu i jest dobrym prognostykiem na przyszłość.

Strzał Snajpera we własne kolano….Trener seniorów naszego klubu wprowadził tak ogromną siłę woli zwycięstwa naszej drużyny, że przeciwnicy woleli poddać się jeszcze przed meczem. Ze względów formalnych sędzia główny nie dopuścił drużyny Snajpera do gry. Nasi piłkarze rozegrali wewnętrzny sparing aby zaliczyć jednostkę meczową. Trener Michał Godłoza wprowadził wiele pozytywnych zmian do drużyny, który spowodowały poprawę organizacji, lepsza ofensywną grę i dobrą sportową atmosferę w zespole. Doświadczenie w pracy Trenera Michała nadaje profesjonalny obraz zespołu i jest dobrym prognostykiem na przyszłość.

Opublikowany przez PKS Victoria Zerzeń Niedziela, 9 kwietnia 2017

PKS Victoria Zerzeń vs Snajper Sośninka 3-0 (walkower)