W niedzielę, 16 października, rocznik 2007 podejmował na naszym stadionie Vulcan Wólka Mlądzka. Ostatni mecz z tym zespołem pokazał, że jest to groźny rywal, potrafiący stwarzać groźne sytuacje.

Niestety, początek meczu zwiastował podobny do ostatniego, trudny mecz. Nie potrafiliśmy przejąć inicjatywy w spotkaniu i mimo strzelenia pierwszej bramki nie była to dla nas udana kwarta.

Jednak, po słabszych pierwszych 15 minutach, podopieczni trenera Jarzyło obudzili się i przejęli pełną kontrolę w meczu. Goście bardzo rzadko przechodzili z piłką na naszą połowę, co pokazuje jaką przewagę posiadaliśmy w tym meczu. Po pierwszej, zremisowanej 1:1 kwarcie, nasi młodzi piłkarze strzelili 7 bramek, sami nie tracąc żadnej.

Jestem zadowolony z dzisiejszego występu moich podopiecznych, mimo bardzo słabej pierwszej kwarty i braku skuteczności. Bardzo cieszy pewna gra w obronie i utrzymanie koncentracji przez Gabrysia w trakcie całego meczu. W przyszły weekend czeka nas bardzo ciężki mecz, który pokaże czy będziemy do końca walczyli o awans, więc bardzo proszę o trzymanie kciuków za naszych zawodników – powiedział po meczu trener Piotr.

Graliśmy w składzie:
Gabryś, Janek, Maciek, Ignacy, Grześ, Kuba Kurpios, Oskar, Paweł, Kuba Wawer.

Bramki:
8′ Oskar, as. Grześ
20′ Paweł, as. Osa
21′ Paweł, bez asysty
25′ Oskar as. Ignacy
46′ Kuba Kurpios, as. Oskar
50′ Grześ, as. Oskar
53′ Oskar, as. Maciek
57′ Maciek, as. Grześ.