Dnia 21.04.18r rozegraliśmy wyjazdowe spotkanie z Respektem Halinów. Do meczu mieliśmy wyjść Skoncentrowani od samego początku spotkania. Plan poniekąd się udał ponieważ w pierwszej kwarcie wynik spotkania wynosił 0:0 Dobra gra w defensywie pozwoliła na zachowanie czystego konta, jednak brakowało również wykończenia sytuacji które stwarzaliśmy sobie do zdobycia bramki. W drugiej kwarcie spotkania Gospodarze zdobyli gola na 1:0 i to oni do połowy spotkania byli w lepszych nastrojach. W przerwie ,,mocna” rozmowa i mobilizacja przyniosły oczekiwane skutki. Mimo tego że straciliśmy bramkę po błędzie indywidualnym na 2:0 chłopaki wierzyli w swoje umiejętności i nie poddawali się do samego końca spotkania. Festiwal strzelecki rozpoczął Mateusz Muc i szybko zabraliśmy się do odrabiania strat. Po trzeciej kwarcie wynik spotkania wynosił 2:3 dla naszego zespołu. Wychodząc do ostatniej kwarty można było zauważyć determinację i chęć zdobywania kolejnych bramek. Zaczęliśmy grać zespołowo, bez jakichkolwiek błędów indywidulanych co przyniosło oczekiwane skutki. Wynik spotkania na koniec przedstawiał się w postaci 3:9 dla zawodników Victorii.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z korzystnego wyniku spotkania, ale przede wszystkim z gry jaką zaprezentowali chłoapki w drugiej połowie spotkania. Mam nadzieje że w następnym spotkaniu ciężkie treningi nadal będą przynosiły efekty. Postawa naszego zespołu była godna odznaczeń medalowych. Kolejny mecz już w sobotę.