W sobotę żaki z rocznika 2011 rozegrały pierwszy mecz ligi zimowej z drużyną Wichru Kobyłka.

Od pierwszej do ostatniej minuty był to pojedynek dwóch wyrównanych zespołów. Pierwszą bramkę zdobyli rywale, ale chwilę później Kajtek z rzutu wolnego wyrównał. Nie minęło 5 minut i już było 2-2, najpierw Wicher pokonał naszego bramkarza, a chwilę później po pięknej akcji zespołu bramkę zdobywa Iwo. Obie drużyny tworzyły sobie wiele okazji do zdobycia gola, mogliśmy oglądać mnóstwo pojedynków 1×1 – był to emocjonujący mecz. Niestety po ostatnim gwizdku schodziliśmy ze smutnymi minkami, przegrywając 4:2.

Po spotkaniu przede wszystkim cieszy gra 1×1 w obronie, nad którą pracujemy. Bardzo dobry mecz rozegrał Kajtek, który swoją walecznością przerwał mnóstwo akcji rywali. W najbliższy weekend weźmiemy udział w turnieju organizowanym przez nasz klub, w którym ponownie będziemy mieli okazję zagrać z zespołem Wichru. Trzymajmy kciuki żebyśmy tym razem schodzili uśmiechnięci 🙂