W niedzielę, 8 października, drużyna rocznika 2007 wybrała się na wyjazdowy mecz ze ZWAR-em Warszawa.

Pierwsza kwarta to wzajemne badanie się obydwu zespołów, jednak przy bardzo mądrej taktycznie grze naszych młodych piłkarzy i niezbyt widocznej przewadze gospodarzy.

W drugiej kwarcie kompletny brak koncentracji podopiecznych trenera Piotr doprowadził do utraty czterech bramek, w tym dwóch bramek samobójczych(!). Chłopcy jednak nie podłamali się, co pokazali w kolejnej części meczu.

Kwarta numer trzy to koncert gry w piłkę nożną w wykonaniu Zerzeńskich. Chłopcy odsunęli grę od naszej bramki i groźnie kontrowali, co poprowadziło do strzelenia trzech bramek.

Ostatnia część meczu to sytuacje bramkowe stwarzane przez obydwa zespoły, jednak rezultat nie uległ zmianie.

Jestem bardzo zadowolony z wykonania zadań taktycznych przez moich podopiecznych. Dodatkowo, bardzo dobra reakcja na słabą czwartą kwartę potęguje to zadowolenie. Nie ukrywam, że bardzo miło patrzy się na postęp tej drużyny – po raz czwarty w ciągu ostatnich 6 miesięcy gramy z I-Ligową drużyną ZWAR-u i po raz kolejny widać postęp, zaczęliśmy od meczu przegranego 17-0, a dziś byliśmy bliscy remisu, a nawet zwycięstwa – powiedział po meczu trener Piotr.

Bramki:
32′ Patryk, as. Grześ
36′ Grześ, as. Oskar
37′ Grześ, as. Oskar.