Victoria – Wesoła 3:2.

Dzisiaj nasi piłkarze zagrali dobry mecz w którym pokazali wiele ładnych akcji w defensywie jak również w ofensywie. Pierwszą połowę zaczęliśmy z dużego tempa przyjęliśmy inicjatywę nad przeciwnikiem i dominowaliśmy na boisku. Tworzyliśmy wiele groźnych akcji pod bramką drużyny gości w wyniku czego po jednej z nich zdobyliśmy gola dającego nam prowadzenie. Niestety końcówka pierwszej połowy należała już do drużyny z Wesołej czego efektem była bramka wyrównująca. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1.
Druga połowa zaczęła się wyrównaną grą obydwu zespołów. Gra głównie skupiała się w środkowej części boiska sporadycznie przenoszona pod jedną lub po drugą bramkę. Kiedy nadszedł czas że nasi piłkarze przesunęli grę pod bramkę gości mocniej atakując stworzyli sobie więcej sytuacji do zdobycia gola. Efektem przesunięcia gry były zdobyte dwa gole po pięknych akcjach naszego zespołu. Niestety pod koniec meczu przyszły słabsze chwile i drużyna z Wesołej zepchnęła nas do obrony. Staraliśmy się bronić naszej bramki z całych sił aby nie dopuścić do straty goli. Mimo naszej determinacji w obronie drużyna gości zdobywa bramkę kontaktową. Bardzo nerwowa końcówka i poświęcenie naszych piłkarzy zostało nagrodzone zwycięstwem które jest wielką nagrodą dla dobrze grających piłkarzy Victorii.
Przed nami kolejny mecz ligowy w najbliższy czwartek gramy u siebie z Unią Warszawa.