WAP – Victoria 2:5.

Wczorajsze spotkanie stało na dobrym poziomie piłkarskim. Obfitowało w wiele akcji (taktyczne zadania), pojedynków inwidualnych i pięknych goli. Początek meczu to zdecydowana przewaga gospodarzy po której strzelili nam gola. Natychmiastowa korekta taktyki, która została wprowadzona do gry spowodowała lepszą grę z naszej strony. Mecz się wyrównał i dzięki temu zdobyliśmy gola. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 1-1.
W drugiej części meczu zagraliśmy zdecydowanie lepiej. Dobrze funkcjonująca drużyna Victorii przejęła inicjatywę i dyktowała warunki gry. W defensywie zagraliśmy twardo i konsekwentnie nie pozwalając gospodarzom na tworzenie zbyt wielu akcji (udało im się w drugiej połowie strzelić tylko jednego gola), natomiast w ofensywie byliśmy skuteczni zdobywając 4 gole.