Mazur II Karczew – Victoria Zerzeń 4:3(3:2)
Bramki: Pawłowski z karnego, Makus ,Łada
Grali:  Pocztowski- Wiśniewski, Zagdański, Tomczykiewicz, Kruk, Radziszewski, Ługowski, Pietrzak(Gwaj), Makus(Gospodarczyk) , Pawłowski, Łada

Pierwsze 20 minut meczu było wyrównane, jednak to rywal pierwszy umieszcza piłkę w siatce- indywidualny błąd jednego z naszych obrońców i mamy 0:1.
10 min później udaje się odrobić straty, wyrównujacego gola z rzutu karnego zdobywa Pawłowski (Nożyk) . Mazur zdecydowanie przeważa i zdobywa 2 bramki. Przygrywamy 3-1, jednak drużyna się nie poddaje i jeszcze przed przerwą błąd bramkarza z Karczewa wykorzystuje Makus. Na przerwę  schodzimy przegrywając 3:2.
Druga połowa nie zaczyna się dla nas najlepiej, rywal szybko podwyższa prowadzenie 4-2. Potem drużyna z Karczewa ma kilka sytuacji lecz świetnie tego dnia w bramce spisuje nasz golkiper Pocztowski, który kapitalnymi paradami ratuje nas zespół przed stratą kolejnych goli. W 80 minucie ładną akcje naszej drużyny kończy celnym strzałem Łada.
Koniec meczu przegrywamy 4:3. jednak trzeba podkreślić ze przeciwnik w całej rundzie w lidze stracił tylko 4 bramki! Widać potencjał w drużynie. Musimy poprawić organizację gry, brakuje chęci gry ofensywnej. Na plus zaangażowanie i kondycja drużyny. Największe brawa za mecz dla Pocztowskiego (bramkarz) i Pietrzaka. 

Najbliższy trening drużyny seniorów odbędzie się we wtorek o 20:00 na ul.Halnej, osoby zainteresowane spróbowaniem swoich sił prosimy o kontakt: 508-646-932