W sobotę, 19 marca, chłopcy z rocznika 2006/07B rozegrali sparing z drużyną APJŁ Wawer. Mecz odbył się o 14.30 na boisku przy ulicy Skalnicowej.

Spotkanie rozpoczęło się od bardzo dobrej gry naszych adeptów – pierwsza kwarta to totalna dominacja Zerzeńskich. Wysoki pressing, szybki odbiór i duża liczba indywidualnych pojedynków wygrywanych przez nasz zespół prowadziły do powstawania sytuacji bramkowych. Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 1:0 dla nas.

Pierwsze 8 minut drugiej kwarty to obraz podobny do pierwszej części spotkania – zakończony strzeloną bramką na 2:0. I w tym momencie coś pękło – chłopcy przegrywali praktycznie wszystkie pojedynki siłowe i biegowe, tracili mnóstwo piłek, było wiele niedokładnych podań. Tak wyglądał mecz do samego końca, a wynik 2:7 dla Akademii w pełni odzwierciedla wynik meczu.