W mieniony weekend drużyna trenera Murawskiego czyli rocznik 2006 rozegrał dwa sparingi, w sobotę z Akademią Wawer oraz w niedzielę z GKP Targówek. W obu meczach zespół grał w mocno okrojonym składzie co dało zaobserwować się na boisku.

Sobotni mecz z Akademią zakończył się wynikiem 8-6 dla naszej drużyny, jednak pozytywny wynik i duża liczba strzelonych bramek nie odzwierciedlają gry zespołu. Najtrafniej to spotkanie można określić słowem chaos, obie drużyny nie potrafiły wymienić większej liczby podań, a przypadkowe ostre starcie i nie potrzebne docinki przeciwników spowodowały, nerwowość w obu ekipach, a nawet brutalne faule i zachowania Akademii.
Victoria dopiero w 4 kwarcie zaczęła grać w piłkę wynikiem czego było przejęcie inicjatywy i wyjście na prowadzenie.
Nie jestem zadowolony z gry zespołu w tym spotkaniu, zamiast skupić się na założeniach chłopcy dostosowali się pod rywala, jedynym pozytywem jest fakt, że mimo wszystko potrafiliśmy przechylić szalę na naszą stronę i wygrać, ale nie to jest oczywiście najważniejsze” – powiedział trener Murawski

PKS Victoria Zerzeń vs Akademia Wawer 8-6
Bramki: Oli, Bachman x2, Szymek x2, Maciek x2, Wakar
Asysty: Szymek x3, Karol, Oli, Janek x2
Skład: Osa, Karol, Bachman, Janek, Oli, Szymek, Maciek, Wakar
MVP: Szymek – w tym meczu zdecydowanie najlepszy o czym świadczą miedzy innymi statystyki

Niedzielne spotkanie z GKP zaskoczyło wszystkich, zespół pojechał przekonany o łatwym zwycięstwie, jednak jak się okazało rywal postawił twarde warunki. Po pierwszej części przegrywaliśmy 4-0, fatalne błędy indywidualne i brak pomysłu na grę spowodowały, że Targówek prowadził grę. Przed ostatnią kwartą przerywaliśmy 7-3 i chociaż nasza gra wyglądała lepiej- w drugiej i trzeciej części przeważaliśmy bombardując co raz bramkę rywala, ale piłka nie chciała wpaść. Na ostatnią część chłopcy wyszli z dużą pewnością siebie i wiarą we własne umiejętności, wiedzieli, że mimo niekorzystnego wyniku są lepsi od przeciwnika i właśnie dzięki takiemu nastawieniu wyrównali wynik, a nawet w ostatniej akcji meczu prawdopodobnie strzelili 8 bramkę, która nie została uznana (piłka odbiła się na linii/za linią bramki – sytuacja była kontrowersyjna). Ostateczny wynik to 7-7.
Dawno nie widziałem zespołu tak rozkojarzonego, był to jeden ze słabszych meczów jakie rozegraliśmy w ostatnim czasie, jednak uważam,  że mimo wszystko było to dla nas cenne doświadczenie. Mam nadzieję, że w przyszłości uchowamy się przed takimi początkami meczów, a nastawienie zawodników będzie wyglądało tak jak przed ostatnią częścią” – powiedział trener Murawski

GKP Targówek vs PKS Victoria Zerzeń 7-7
Bramki: Grześ, Karol x2, Osa x2, Mróz, Bachman
Asysty: Mróz, Szymon, Bachman, Grześ
Skład: Gabryś, Osa, Karol, Bachman, Szymek, Mróz, Grześ
MVP: Słaby mecz całego zespołu, wyjątkowo nie wyróżnię nikogo. 

W najbliższy weekend – w sobotę zespół weźmie udział w turnieju organizowanym przez UKS Żagle, więcej informacji wkrótce zamieszczone zostanie w zakładce wiadomości.