W sobotę, 25 marca, swój ostatni mecz kontrolny przed zmaganiami ligowymi rozegrała drużyna Piotr Jarzyło. Przeciwnikiem naszych chłopców była grająca jeszcze na jesieni w pierwszej lidze drużyna Startu Otwock.

Spotkanie, zgodnie z przewidywaniami, rozpoczęło się naporu gości, jednak Zerzeńscy dość szybko doszli do głosu i mecz stał się wyrównany, co niestety po pierwszych dwóch kwartach nie miało odzwierciedlenia w wyniku – przegrywaliśmy 3:0, marnując kilka dogodnych sytuacji, a bramki traciliśmy (jak zazwyczaj) po własnych błędach.

Trzecia kwarta to popis naszych adeptów piłki nożnej – świetna i skuteczna gra, wysoki pressing i ponownie widoczna przewaga w wytrzymałości (mimo, że mieliśmy jedną zmianę, a przeciwnicy aż  pięć) doprowadziły do wyniku 4:3 dla nas. Czwarta kwarta to kontynuacja widowiskowej gry naszego zespołu – do końca regulaminowego czasu gry wynik wynosił 6:4 dla nas, jednak w doliczonym czasie gry goście doprowadzili do remisu.

Trener Piotr po meczu skomentował wydarzenia w następujących słowach:

Muszę pochwalić chłopców za to, że przy prowadzeniu gości nie poddali się tylko nadal wykonywali przedmeczowe założenia. Warto dodać, że to kolejny mecz z drugoligowym przeciwnikiem, w którym można śmiało powiedzieć, że jesteśmy lepsi, mimo mocno niepełnego składu.

Graliśmy w składzie:
Gabryś, Maciek Stojecki, Kuba Wawer, Julek, Bartek Opara, Kuba Kurpios, Janek Spinkiewicz, Grzesiek Lesiewski.

Bramki strzelali:
3x Julek
2x Grzesiek
1x Maciek Stojecki

Już w najbliższą sobotę, o godzinie 11 rozpoczynamy zmagania ligowe – naszym przeciwnikiem Drukarz Warszawa. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!