Już przed meczem było wiadomo że poziom spotkania może zachwycić kibiców. Piłkarze Victorii i Drukarza potwierdzili że warto oglądać grę w ich wykonaniu. 

Pierwsza połowa była wyrównaną grą zespołów. Zespół Drukarza ustawiał się na swojej połowie co zmuszało nas do prowadzenia ataku pozycyjnego. Musieliśmy dokładnie rozgrywać piłkę bo każda strata narażała nas na groźne kontry.
Co jakiś czasz akcję przenosiły się z jednej pod druga bramkę ale nikt nie zdołał zdobyć gola i pierwsza część gry kończy się bezbramkowym remisem.
Druga połowa zaczęła się od przewagi gości i oni byli groźniejszą drużyną. My umiejętnie ustawialiśmy się w obronie i po przejęciu piłki szybko atakowaliśmy. Po jednej z takich akcji przed polem karnym faulowany był nasz zawodnik a sędzia podyktował rzut wolny. Perfekcyjnie wykonany stały fragment gry i zdobywamy gola. Nasz zawodnik po silnym strzale nie dał szans bramkarzowi Drukarza. Do końca meczu obraz gry się nie zmienił Drukarz atakował a my kontrowaliśmy. Mecz skończył się naszym zwycięstwem 1-0. Zwycięstwo skromne ale bardzo ważne.
Nasi chłopcy pokazali dobrą grę i ogromną waleczność. Gratulujemy zwycięstwa i szykujemy się do kolejnego meczu już w najbliższą sobotę.
https://web.facebook.com/victoriawarszawa1996/videos/805212819635213/

Krzysztof Pastuszko.