W sobotę 1 kwietnia wzięliśmy udział w turnieju Św. Jana Pawła II organizowanym przez UKS Żagle. Było to duże wydarzenie upamiętniające naszego papieża. W trakcie zawodów odbył się wykład mający na celu przybliżenie sylwetki Jana Pawła II młodym adeptom piłki nożnej. 

Na zawody pojechaliśmy w bardzo osłabionym składzie, brakowało aż 7 zawodników, którzy zastąpieni zostali przez młodszych chłopców z rocznika 2007. Niestety taka mieszanka nie przyniosła dobrego wyniku, drużyna nie miała pomysłu na grę, widać było podobnie jak tydzień temu nadmiar akcji indywidualnych oraz brak zaangażowania. 
Przez to wszystko w porannej grupie nie wypadliśmy za dobrze zajmując w niej przedostatnie 5 miejsce, przegrywając z Barceloną, Żaglami i Piastem Piastów oraz wygrywając z drużyną Karol Wadowice II i remisując z Juniorem Radom. Mały plus dla zespołu za remis  z Juniorem, który wygrał cały turniej. 
Słabe wyniki spowodowały, że zagraliśmy w Lidze Europy, w której chcieliśmy pokazać się z lepszej strony, niestety już w pierwszym meczu z Piastem zabrakło szczęścia i po raz kolejny rywal pokonuje nas 1-0. Kolejne mecze to wygrana z UKS Żagle i Karolem II Wadowice oraz dobijająca porażka z KS Las, która pokazała jakie podejście mieli w tym dniu chłopcy…, wygrywaliśmy 2-0, po dwóch akcjach indywidualnych Bartka Bachmana, no i niestety zlekceważyliśmy przeciwnika będąc pewni, że kolejne bramki same będą wpadały zaczęliśmy zapominać o obronie, a rywal miał dzisiaj szczęście- karny, wolny i bramka zdobyta po wybiciu piłki przez bramkarza. 
Niestety zdarzają się takie dni, w których nic nie idzie, rywal jest mocniejszy i nie pozwala grać – w tym dniu spora część przeciwników była lepsza, jednak złe podejście do gry spowodowały, że nie szło nawet z zespołami słabszymi.
Miejmy nadzieję, że wyciągniemy z tego turnieju odpowiednie wnioski i w kolejnych meczach wypadniemy lepiej. 

Na plus zasługuje postawa Szymona Skrobisza – jedyny walczący i starający się zawodnik z pola oraz świetna postawa na bramce Oskara. 

Skład: Osa, Paweł, Janek, Karol, Grześ, Mati, Oli, Bachman, Szymek