Kolejny weekend meczowy podczas którego rozegraliśmy mecz z drużyną FC Puma w systemie 4×15′. Pierwsza odsłona tego spotkania to zdecydowanie dominacja naszej drużyny na boisku. Kilka bardzo ładnych, składnych akcji, a po jednej z nich-po strzale z dystansu bramkę zdobył Igor Fidelus. W kwarcie drugiej, podobnie jak na początku dominowaliśmy na boisku co zaowocowało strzeleniem kolejnych goli. Na duże słowa uznania zasługuje Grześ, który przy jednej z akcji bramkowych minął trzech przeciwników, zagrał piłkę do Jasia, a ten bez chwili namysłu zdobył fenomenalną bramkę z dystansu. Kwarta trzecia w naszym wykonaniu bardzo słaba, zostawialiśmy przeciwnikom całe boisko. Brak odpowiedniego podejścia do przeciwnika, a przede wszystkim brak koncentracji skończył się dla nas stratą bramek. Ostatnia tego dnia odsłona tego spotkania to równa gra obydwu zespołów. Mecz zaliczamy do bardzo udanych, nie tylko wynik, ale przede wszystkim gra naszych zawodników po raz pierwszy zadowala trenera. Na wielkie słowa uznania po meczu zasługuje nasz bramkarz Iwo Brzemiński, nawet trener gospodarzy stwierdził, że tak grającego bramkarza jeszcze nie widział. Plusem meczu zostaje postawa Grzesia Rembacza, który walczył bardzo skutecznie z tyłu, a w grze ofensywnej to na jego barkach spoczywało kreowanie akcji.
Zdjęcia na stronie drużyny: 
https://www.facebook.com/KS-Victoria-Zerze%C5%84-200809-720023521479385/?fref=ts

KS Victoria Warszawa:FC Puma 6-3
Wystąpiliśmy w składzie:
Iwo Brzemiński- Tadzio Żak-Kacper Materski-Leon Tkacz-Paweł Piątkowski-Grześ Rembacz-Igor Fidelus-Oliwier Rakoczy- Jacek Gierczak-Miki Deka-Jakub Wachnik
Bramki:
Igor Fidelus, Grześ Rembacz, Jan Wasilewski 2x, Jacek Gierczak, Paweł Piątkowski