W sobotę grupa chłopców nie powołanych na mecze ligowe z roczników 2006/07 rozegrała sparing z rekreacyjną grupą Dolcana Ząbki. Spotkanie po 6 zaciętych „kwartach” zakończyło się wygraną gospodarzy 9-5, jednak trzeba przyznać, że nasz zespół nie wypadł wcale tak źle.

Początek meczu – dwie pierwsze kwarty to zdecydowana przewaga przeciwnika, który umiejętnie rozgrywał piłkę i tworzył kolejne sytuacje do strzelenia gola. Victoria próbowała kontrować, jednak zbyt wąskie ustawienie powodowało, że rywal odbierał piłkę.
Drużyna najlepiej zaprezentowała się 5 kwarcie, kiedy to strzeliła aż 3 bramki i nawiązała walkę z rywalem – wynik przed 6  częścią to 7-5. Niestety mimo ambicji i wielkich chęci nie starczyło sił na zremisowanie meczu, graliśmy w „8”, a Dolcan miał aż 3 drużyny, którymi rotował.

Mecz z Dolcanem uważam za bardzo pouczający, część powołanych zawodników jak do tej pory zbyt wiele okazji do gry nie miała, dlatego cieszę się, że mogli zdobyć cenne doświadczenie. Dużym pozytywem jest wielka ambicja chłopaków, przygrywając kilkoma bramkami wiele drużyn by odpuściło, nasi chłopcy grali do końca i nawiązali walkę! Rywalom dziękuję za super mecz.

MVP:

Krupa – super gra na bramce, wielokrotnie ratował zespół przed utratą gola, dobre wybicia i czujna gra w polu karnym
Wojtek – bardzo aktywny w ofensywie, dobrze podawał, nie bał się brać ciężaru gry na siebie, oby tak dalej