Sobotni mecz ligowy drużyny rocznika 2006A  był niezwykle ważny, by pozostać w walce o awans do wyższej ligi musieliśmy wygrać z Deltą! 

Spotkanie zaczęło się od ataków Delty, który skutecznie zatrzymywane były przez naszych obrońców i bramkarza, w tej części graliśmy zbyt zachowawczo, przez co pozwoliliśmy rywalom na rozgrywanie od tyłu. Na nasze szczęście tuż przed końcem bramkę z rzutu wolnego zdobył Oli. Kolejne 15min to już zdecydowana przewaga naszej drużyny, piękne akcje zespołowe, dobre poszerzanie pola gry i wysoki pressing, dzięki takiemu nastawieniu podwyższyliśmy na 2-0, bramkę zdobył Bartek Bachman po asyście Ignacego. Niestety tuż przed końcem rywalowi udało się strzelić gola na 2-1 – po przypadkowym rykoszecie. 
W drugiej połowie zmieniliśmy ustawienie na 1-3-1-2 czyli z dwójką napastników. Zmiana spowodowała jeszcze większą przewagę naszej drużyny, która utrzymała się już do końca meczu. Kolejne bramki dla nas zdobyli Oli i Bachman. Ostatnia kwarta to już eksperymenty i zmiana pozycji, co prawda straciliśmy przypadkowego gola, jeszcze przed ostatnim gwizdkiem, ale sposób w jaki budowaliśmy akcje nadal stał na wysokim poziomie.

Jestem bardzo zadowolony z gry drużyny, która w 100% wykonała założenia przedmeczowe. Na ławce mieliśmy 4 zmienników, każdy z nich wchodząc na boisko dawał z siebie maksa, poprawiając grę zespołu i realizując zadania. Mam nadzieję, że mecz z Deltą doda chłopakom pewności siebie, a poziom gry podtrzymamy w kolejnych spotkaniach. 

Powiedział po meczu trener Oskar

PKS Victoria Zerzeń vs Delta II Warszawa 4-2 
Bramki:
Oli x2, Bachman x2
Asysty: Ignacy, Bachman
MVP: Cała drużyna 
Skład: Gabryś, Karol, Michał, Bachman, Oli, Igna, Szymon, Majcher, Mróz, Grześ, Janek