Niedzielne zwycięstwo z Victorią Sulejówek nie przyszło łatwo, chłopcy z Zerznia wyraźnie nie mogli wstrzelić się w bramkę rywala, co mogło skończyć się przykrą niespodzianką…, ale na szczęścia w naszej drużynie mieliśmy Oliego, który tego dnia pociągnął drużynę do zwycięstwa!

Pierwszą kwartę chłopcy zaczęli lekko śnięci, przez co popełniali sporo błędów w założeniu pressingu, jednak Sulejówek nie potrafił wykorzystać naszego złego ustawienia. Zerzeńscy odpowiadali groźnymi atakami środkową strefą boiska, w której świetnie w ataku poruszał się Michał. Po 15min mieliśmy remis 0-0. 
Druga kwarta to już zdecydowanie lepsza gra naszej drużyny, niestety duża liczba strzałów do bramki nie przekładała się na gole. Bramkarz rywali skutecznie zatrzymywał naszych napastników. Sulejówek odpowiadał sporadycznymi kontrami, jedna z nich zakończyła się bramką przeciwnika, pojedynek 1vs1 na skrzydle przegrał Szymek, a dośrodkowania rywala nie przeciął odpowiednio Karol, dwa błędy indywidualne i niestety przegrywamy 1-0. 
Ta bramka podziałała na naszych chłopców, którzy mocniej zaatakowali Sulejówek. Do rzutu rożnego podszedł Szymek, który precyzyjnie dorzucił piłkę na głowę Oliego. Po tej akcji mieliśmy remis. 
Trzecia odsłona tego meczu to zdecydowana przewaga naszej Victorii, mnóstwo akcji prawym skrzydłem, niestety w większości zakończonych nie udanym dośrodkowaniem, wiele strzałów ze środkowej strefy, zarówno, bo rozegraniu jak i po odbiorze piłki, niestety bramka była zaczarowana…., aż do 56min.. ostatnia kwarta, czuć lekką nerwowość, w końcu przyjechaliśmy po 3 punkty…, a piłka nie chce wpaść. Na szczęście nasz kapitan miał swój dzień, odbiór piłki w środkowej strefie i szybki atak na bramkę rywala, wygrany pojedynek 1vs1 i doskonałe wykończenie, Oli daje nam prowadzenie 2-1, a chwilę później mamy kolejne sytuacje, jedną z nich wykorzystuje Bartek Bachman, dobijając uderzenie Michała. 
Trener Oskar powiedział po meczu: 

Rozegraliśmy dobre spotkanie, przeważaliśmy, chłopcy zrealizowali większość założeń przed meczowych. Powinniśmy wygrać dużo wyższym wynikiem, jednak cieszą 3 punkty, o które wcale łatwo nie było. Teraz musimy skoncentrować się na środowym meczu z Radością, w którym musimy być bardziej skuteczni. 

MLKS Victoria Sulejówek vs PKS Victoria Zerzeń 1-3 
Bramki: Oli x2, Bachman 
Asysty: Szymek, Michał 
Skład: Osa, Kamil, Karol, Oli, Michał, Szymek, Bachman, Mróz, Majcher 
MVP: Oli – zdecydowanie najlepszy, w kluczowym momencie wziął ciężar gry na siebie i dał drużynie zwycięstwo!


Kolejny mecz rozegramy o 17:00 w środę na ul.Borków 18, powołani są: Osa, Kamil, Wakar, Karol, Szymek, Michał, Bachman, Oli, Mróz, Majcher, Zadrożny, Grześ