Mecz z drużyną Ursusa zapowiadał się emocjonująco.Piłkarze Victorii bardzo chcieli zrewanżować się za porażkę z pierwszej rundy.

W pierwszej połowie zdecydowanie dominowaliśmy. Akcje ofensywne naszego zespołu sunęły na bramkę przeciwnika co kilka minut. Spychając drużynę gości na swoje pole karne podkreślaliśmy swoją przewagę i tworzyliśmy zagrożenie po ich bramką. W wyniku naporu zdobyliśmy gole a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3-0 dla Victorii.
Druga część to bardziej wyrównana gra. Zespół gości zaczął groźniej atakować. Mecz stał się otwarty a akcję przenosiły się spod jednej do drugiej bramki. W tej części gry padły aż 4 gole po dwa dla każdej drużyny. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5-2 dla Victorii i ucieszyło zawodników i kibiców naszego klubu. W nadchodzącym tygodniu będziemy szykować się do kolejnego meczu.Tym razem jedziemy na gorący teren do Drukarza Warszawa.