Kolejne spotkanie za nami, w minioną środę rozegraliśmy kolejny mecz ligowy. Przeciwnikiem naszej drużyny była ekipa FC Puma. Pierwsza część meczu toczona pod dyktando naszych przeciwników zaowocowała strzeleniem bramki bardzo dobrze spisującego się Iwo. W kolejnych odsłonach meczu nasza drużyna kilka razy bardzo grozie atakowała i oddawała bardzo dobre strzały, niestety goście też w bramce mieli świetnego bramkarza, który kilka razy świetnie interweniował. Minuty lecą a goście stają się coraz bardziej aktywni na pod naszą bramką. Po jednej z akcji indywidualnych fenomenalną bramkę z dystansu strzela Janek. Niestety dziś to zawodnicy FC Puma okazali się od nas lepsi.
Graliśmy w składzie :
Brzemiński-Krzeszewski-Zakrzewska-Materski-Wasilewski-Rembacz-Wąsak-Wachnik-Żak-Deka-Rakoczy
KS Victoria Warszawa 2 – FC Puma 5

 Zdjęcia na stronie: 
https://www.facebook.com/KS-Victoria-Zerze%C5%84-200809-720023521479385/?fref=ts