Za nami kolejny weekend zmagań naszych drużyn. Jak im poszło? Tego dowiecie się w dalszej części newsa.

Seniorzy
Podopieczni trenera Godłozy zagrali pierwszy mecz w tym sezonie na własnym stadionie. Po 90 minutach gry z Vulcanem wygrywamy 2-0 – dwie bramki dla zespołu zdobywa Jaworski.  Seniorzy po 5 kolejkach zajmują 3 miejsce w lidze: http://mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2017/2018/play=20736/

ROCZNIK 2004/05
Najstarsza młodzieżowa drużyna klubu w ten weekend odpoczywała, najbliższy mecz zespół trenera Pastuszko zagra w środę z Mazurem Karczew

ROCZNIK 2006
W niedzielę zespół zagrał mecz na szczycie z Koroną Góra Kalwaria, który wygrał 3-1!!! Bramki zdobyli Gołębiewski, Nalepa i Bachman. Na tą chwilę drużyna zajmuje I miejsce w lidze: http://mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2017/2018/play=20887/

ROCZNIK 2007
W meczu z Lesznowolą drużyna remisuje 5-5. Spotkanie było bardzo emocjonujące, Victoria po pierwszej połowie przegrywała 5-1, żeby potem w pięknym stylu wrócić do gry. Nie dużo brakowało, żebyśmy wygrali (gdyby bramka była o 5cm szersza 😉 ). Na listę strzelców wpisali się: Gołębiewski x2, Kociemski x2, Lesiewski.

ROCZNIK 2007B
Kolejny dobry mecz tej drużyny, niestety minimalnie przegrywamy 5-3, widać postęp w grze, liczymy, że kolejne mecze uda zakończyć się Victoriami 😉 Bramki strzelali: Sajór, Opara i samobój

ROCZNIK 2009
Podopieczni trenera Ługowskiego pewnie wygrywają z SRT Młode Orły Halinów 12-3!!! Rywal był bezradny wobec świetnie zorganizowanej drużynie Victorii. Bramki zdobywają Wasilewski x9, Deka, Zakrzewska, Krzeszewski.