Dnia 9.09.2017r rozegraliśmy drugie spotkanie sezonu przy ul. Strażackiej z Bałkanem Team.Po pierwszym wygranym meczu pojechaliśmy w pełni gotowi do kolejnej konfrontacji.

Pierwszy gwizdek usłyszeliśmy chwile po 12:00. Pierwsza kwarta po bardzo wyrównanej grze zakończyła się bezbramkowo, pomimo kilku dogodnych sytuacji Gospodarzy jak i zawodników Victorii.

Do drugiej kwarty wyszliśmy bardziej skoncentrowani i zdeterminowani na zdobycie gola. Znowu zobaczyliśmy bardzo wyrównany pojedynek, jednak w samej końcówce dostaliśmy bramkę „do szatni” Na półmetku spotkania przegrywaliśmy wiec 1:0.

Trzecią część gry zaczęliśmy składną akcją Mateusza Muca i Kacpra Materskiego po której to ten drugi oddał strzał z przed pola karnego w samo okienko bramki! Wynik 1:1. Chwile po zdobyciu gola dobrą akcja skrzydłem popisał się zawodnik gospodarzy którego strzał wylądował w naszej siatce. W naszej drużynie zabrakło koncentracji czego wynikiem były dwie szybkie bramki. wynik natychmiastowo zmienił się na 4:1 dla gospodarzy.

W ostatniej Kwarcie postanowiliśmy rzucić wszystko na jedną szalę! Zaatakowaliśmy presingiem i po dobrej indywidualnej akcji bramkę zdobył dobrze dysponowany Michał Buk. 4:2 i nie wszystko stracone.

Chwilę później dośrodkowanie Grzesia Rembacza z rzutu rożnego zostało zamienione na bramkę samobójczą wynik zmienił sie na 4:3 do końca 7 minut. W dalszym ciągu atakujemy na bramkę rywala, jednaj zabrakło skuteczności… Zawodnicy gospodarzy wyszli z kontratakiem który zamienili na gola. 5:3 dla Gospodarzy. W ostatniej akcji meczu ponowne dośrodkowanie Grzesia strzałem głową wykorzystał Kajtek Kocher. Wynik 5:4

Takiem wynikiem zakończyliśmy mecz. Nieznaczna przegrana na pewno motywuje nas do jeszcze cięższej pracy na treningach jak i meczach. Mimo wszystko możemy być zadowoleni z postawy naszych zawodników.