Za nami kolejny weekend, w którym mogliśmy być świadkami kolejnych pięknych bramek, łez, radości i niesamowitej walki!!! Kto wygrał, kto zremisował, a kto przegrał mogą Państwo przeczytać w dalszej części newsa. Zapraszamy!!!

Na pierwszy ogień weźmiemy drużynę seniorów, która rozgrywała mecz z 4 w tabeli Puznówką. Od pierwszego gwizdka temperatura na trybunach była porównywalna do panujących w najgorętszych okresach w Afryce, a nawet wyższa. Zerzeńscy zajmowali przed tym meczem drugą lokatę w tabeli i bez wątpienia nie chcieli jej oddać. Walka toczyła się do samego końca kiedy to w 90 minucie piłkę do bramki wpakował Damian Łada. Victoria wygrała 1-0 i cały czas zajmuje II lokatę!!! 

Najstarsza drużyna młodzieżowa rocznika 2004/05   stanęła przed ciężkim zadaniem jakim było starcie z Mazowsze Miętne – liderem grupy, który jak do tej pory wygrywał swoje mecze samymi „pogromami”. Niestety drużyna z Mietnego była także poza naszymi możliwościami i pewnie wygrała 10-3. Pozytywem tego spotkania są 3 strzelone bramki, które pokazują, że drużyna ma duży potencjał ofensywny, liczymy, że potwierdzi to w czwartek podczas meczu z Żaglami.

Wolny weekend mieli podopieczni trenera Murawskiego z rocznika 2006, którzy w rozpoczynającym się tygodniu rozegrają aż dwa mecze ligowe – w piątek z Konstancinem i w niedzielę z Laurą Chylice. 

Drużyna trenera Jarzyło – rocznik 2007 również udała się w daleką „podróż”.  Rywalami chłopaków była mocna drużyna Progresu Garwolin. Spotkanie zaczęło się od dominacji naszych, po pierwszej połowie wygrywaliśmy 5-1, niestety w drugiej części chłopcy trochę przysnęli, przez co Progres strzelił aż 4 bramki…., ale nie martwcie się, mecz wygrała Victoria wynikiem 6-5 😉 

Rocznik 2007B udał się na Targówek, gdzie podejmował Juniora Zacisze, niestety był to kolejny mecz, który mimo dobrej postawy minimalnie przegrywamy 6-4. Debiutancki sezon dla podopiecznych trenera Patryka jest na razie pechowy. Jednak jesteśmy pewni, że drużyna „odpali” w rundzie rewanżowej!

Żaki (2009) trenera Seweryna podejmowały na wyjeździe „czarne koszule” czyli drużynę Warszawskiej Polonii. Mimo kilku absencji w składzie Zerzeńscy pewnie wygrywają 6-2, udowadniając, że rozdzielenie rocznika 2008 od 2009 było dobrym ruchem. W przyszły weekend gramy z KS Las, będzie to spotkanie decydujące o awansie do wyższej ligi – ALE PAMIĘTAJMY, ŻE TO NIE JEST PRIORYTETEM NA TĄ CHWILĘ 🙂 

POPROSIMY LAJKI DLA CHŁOPAKÓW 😉