Za nami półmetek ligowych zmagań większości drużyn naszego klubu, jakie wyniki uzyskaliśmy w ostatnich meczach pierwszej rundy? O tym wszystkim możecie przeczytać poniżej. 

Seniorzy 
Mecz z Advitem nie należał do najlepszych w naszym wykonaniu, co prawda przeważaliśmy, ale to nie wystarczy by wygrać spotkanie.  Rywal po pięknym strzale zza pola karnego w samo okienko bramki wyrównał w 90min i tym samym urwał Zerzeńskim cenne punkty. PKS vs Advit 2-2. Za tydzień czeka nas mecz na szczycie z niepokonanym jak do tej pory Amurem.

2004/05
Drużyna trenera Krzysztofa zagrała w ostatnim okresie dwa mecze – w czwartek z Żaglami i w sobotę wyjazd z Deltą. Niestety zdobyliśmy tylko 1 punkt, co pozostawia lekki niesmak, szczególnie, że mecz z Żaglami był do wygrania, a zakończył się remisem 4-4 przespaliśmy to spotkanie. Mecz z Deltą to najczarniejszy koszmar dla naszej drużyny, najpierw w dniu meczu ze składu wypadło 3 zawodników, a potem dosłownie szpital. Victoria w pewnym momencie miała na boisku tylko 8 zawodników, a przez większość meczu graliśmy w 9, w rezultacie przegrywamy 9-1. 

2006A 
W piątek zaplanowany był zaległy mecz z KS Konstancinem, niestety rywal nie potrafił się zorganizować i oddał walkowera, wygrana 3-0 bez walki Victorii nie satysfakcjonuje, wolimy zagrać mecz i przegrać niż zdobyć 3 punkty w taki sposób. W niedzielę drużyna trenera Murawskiego zmierzyła się z Laurą Chylicę, mecz okazał się dużo cięższy niż mogło się wydawać, ale na szczęście 3 punkty wracają do Zerznia – końcowy wynik to 2-1 dla nas. 

2007A
Pretendent do awansu zmierzył się z ostatnią drużyną w lidze, trener Piotr pozwolił zagrać w tym meczu zawodnikom z drugiej drużyny. Spotkanie wygraliśmy pewnie, bo 10-3, a sam mecz raczej do historii nie przejdzie. 

2007B
Ciężkie spotkanie rozegrał zespół trenera Jarosiewicza, w niedzielę podejmowaliśmy AP Wilki – drużynę, która jak do tej pory wygrywała wszystkie mecze. Nasi chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony grają wyrównane spotkanie z liderem. W rezultacie Zerzeńscy remisują 3-3 i pokazują tym samym jak ważne są ciężkie treningi. 

Turniej Sportowo i Patriotycznie 
W sobotę nasz klub wystąpił w turnieju mającym na celu uczczenie Powstania Warszawskiego i „Rzezi na Woli”. Zespół zajął 6 miejsce, wynik sportowy nie jest może najlepszy, ale cieszy dobra postawa drużyny i zebrane doświadczenie. 

2009
Derby Wawra, a w rolach głównych Victoria trenera Seweryna i KS Las, niestety mimo zaciętej walki, to rywal okazał się lepszą drużyną i wywiózł z Borkowa komplet punktów. Przegrana boli, ale też pozwala na wyciągnięcie odpowiednich wniosków i na naukę, jeżeli sprawi ona, że staniemy się lepsi to nie mamy powodu żeby się martwić.