W niedzielę, 24 września, swój wyjazdowy mecz IV kolejki rozegrali podopieczni trenera Piotra. Gospodarzem tego meczu była drużyna Progresu Garwolin.

Mecz rozpoczęliśmy bardzo dobrze, szybko strzelając 3 bramki. Nasza przewaga była widoczna do ok. 35 minuty. Niestety, w dalszej części meczu to przeciwnicy doszli do głosu i przeważali, jednak udało nam się utrzymać prowadzenie do końca meczu – wygraliśmy 6:5.

Bramki:
3′ Oskar, as. Grześ
6′ Grześ, as. Oskar
9′ Grześ, as. Janek
29′ Patryk, as. Kuba Kurpios
31′ Kuba Kurpios, as. Grześ
34′ Grześ, as. Patryk

Graliśmy w składzie:
Gabryś, Maciek, Janek, Kuba Wawer, Kuba Kurpios, Grzesiek, Paweł, Mati, Oskar, Patryk.

W niedzielę, 01.10, gościliśmy na naszym stadionie drużynę KS Konstancin.

Ponownie – bardzo dobrze weszliśmy w mecz i już po pierwszej kwarcie prowadziliśmy 4:0. Spotkanie przebiegało zdecydowanie pod nasze dyktando – jednak nie możemy sobie pozwalać na brak zaangażowania w grę, widząc, że jesteśmy lepszym zespołem. Sama gra wyglądała całkiem nieźle, ale grając w piłkę trzeba trochę więcej i trochę mądrzej biegać.

Bramki:
3′ Grześ Lesiewski, bez asysty
6′ Ignacy, as. Grześ Lesiewski
11′ Maciek, as. Grześ Lesiewski
15′ Maciek
19′ Janek, as. Patryk
22′ Maciek, as. Grześ Lesiewski
39′ Patryk, as. Grześ Rembacz
42′ Patryk, as. Maciek
42′ Mati Muc, as. Patryk
60′ Grześ Lesiewski, as. Patryk

Gabryś, Maciek, Janek, Kuba Wawer, Kuba Kurpios, Ignacy, Grześ Lesiewski, Grześ Rembacz, Patryk.