„Tak się bawi i wygrywa Victoria!!!” liczymy,  że po weekendowych meczach właśnie takie przyśpiewki będziemy mogli usłyszeć na boiskach! Z kim i gdzie zagrają nasze drużyny? Zapraszamy do lektury 🙂 

Seniorzy vs Polonia II Warszawa, niedziela 20:00 ul.Konwiktorska 6
Po trzech meczach bez zwycięstwa zdecydowanie przyszła pora pokazać jak się gra, a mecz z Czarnymi koszulami będzie do tego świetną okazją. WRÓCIĆ NA ZWYCIĘSKĄ ŚCIEŻKĘ!!! 

2004 vs MLKS Victoria Sulejówek, niedziela 16:00 ul.Krasińskiego 6 (Sulejówek)
Spadek z ligi jest już niemal pewny, żeby się utrzymać musielibyśmy zdobyć 4 punkty i liczyć, że Żagle przegrają resztę swoich meczów, a patrząc na naszą ostatnią dyspozycję wydawać by się mogło, że jest to niemożliwe, ale…. nigdy nie wolno się poddawać … NIGDY! W Sulejówku trener Pastuszko w końcu będzie miał do dyspozycji wszystkich piłkarzy, a dodatkowo zagrają nowi zawodnicy! SZANSE SĄ, TRZEBA WALCZYĆ DO KOŃCA!!!

2006 vs MKS Korona Góra Kalwaria, środa (25.10) 18:00 ul.Borków 18
Mecz na prośbę gości został przełożony z soboty. Kwestia awansów jest już rozstrzygnięta, zarówno my jak i Korona zagramy na wiosnę w III lidze, ostatnią niewiadomą jest, który zespół zajmie 1 miejsce. W pierwszym spotkaniu wygraliśmy 3-1 i nie zamierzamy stracić punktów w rewanżu! TYLKO ZWYCIĘSTWO!!!

2007 vs UKS Lesznowola, sobota 10:00 ul.Szkolna 6 (Lesznowola)
Niezwykle ważny mecz dla podopiecznych trenera Jarzyło. Zespół walczy o awans do III ligi, który będzie możliwy jeżeli zdobędziemy komplet punktów. W pierwszym spotkaniu padł wynik 5-5, w rewanżu nie ma miejsca na pomyłki. PO ZWYCIĘSTWO!!!

2007B vs UKS Żagle II, niedziela 12:00 ul.Starego Doktora 1 (Marysin Wawerski)
Drużynę na pewno stać na wygraną z wiceliderem i walkę o jak najlepszą pozycję w tabli. Chłopcy potrafią grać, czasem tylko brakuje szczęścia i wiary. Jeżeli złapiemy wiatr w Żagle to na pewno wygramy! UWIERZYĆ W SWOJE UMIEJĘTNOŚCI!!!

2009 vs SRT Młode Orły Halinów, niedziela 16:00 ul.Wesoła 6 (Halinów -Długa Kościelna)
Pierwszy mecz wysoko wygraliśmy, jednak rywal w tej rundzie pokazał już, że nie jest tą samą drużyną remisując z KS Las. Do Halinowa musimy pojechać na maksa skoncentrowani i po prostu wygrać! DO BOJU MALUSZKI!!!