22.10.2017r o godzinie 16;00 rozegralismy wyjazdowe spotkanie w ramach rozgrywek IV LIGI Żaków F1 gr.6

Mecz odbył się w Halinowie z drużyną SRT Młode Orły Halinów.
Powołani: Janek Wasilewski, Bartek Dzieciatek, Ivo Jama, Ania Zakrzewska, Mateusz Krzeszewski, Olek Barlakowski, Jakub Wachnik, Tadeusz Żak, Mikołaj Deka

Początek meczu i pewna gra naszych zawodników przyczyniła sę do zdobycia 3 bramek i  pewnego prowadzenia 0-3
2 kwarta mogła nam dużo dać do myślenia gdyż zdobyliśmy tylko jedną bramkę i do przerwy wynik był 0-4 dla Victorii. 3 kwarta jak się okazało była kontynuacją rozluźnienia w 2 kwarcie gdzie po przerwie straciliśmy  szybko 2 bramki i przeciwnik złapał kontakt, na koniec 3 kwarty świetna akcja i gol do „szatni”.
W 4 kwarcie gospodarze grali do samego końca i udało im się doprowadzić do remisu zatrzymując 1 pkt u siebie.

I 0-3 janek x2, mikołaj x1
I 0-4 wachnik x1
III 2-5 ania x1
IV 5-5

Okiem trenera:
Kolejny mecz i coraz lepsza gra naszych zawodników widoczna od samego początku! natomiast dużo musimy pracować nad koncentracją gdyż przy wysokim prowadzeniu widoczne jest rozluźnienie a co za tym idzie proste sytuacje sam na sam nie są wykorzystywane i gubimy ustawienie na swoich pozycjach, dodatkowo widać iż po roszadach w ustawieniu personalnym danych zawodników nie potrafimy się dobrze zorganizowac co przyczyniło się do tego remisu. Ten remis gorszy był od porażki ale dał dużo nauki zawodnikom jak również Trenerowi na przyszłość