W niedzielę drużyna rocznika 2011 wzięła udział w miniturnieju zorganizowanym przez kluby AP 11 Legionovo, KS Las i naszą Victorię. Głównym celem było stworzenie maluchom możliwości do gry – dla sporej części z nich był to pierwszy turniej/mecz jaki rozgrywali. Zawody oczywiście były bez wynikowe – nie liczyliśmy bramek i punktów, a zwycięzcami zostali wszyscy biorący w nim udział zawodnicy.  Drużyna rozegrała w sumie 4 mecze po 15 minut, każdy z nich był świetnym doświadczeniem, możliwością do nauki i krokiem do zrozumienia piłki nożnej.

Z początku chłopcy nie za bardzo wiedzieli co mają robić, nie grali wcześniej dużych meczów i byli lekko zagubieni, ale z każdą minutą nabierali pewności siebie, a gra zaczynała wyglądać coraz lepiej co było widać szczególnie w ostatnim spotkaniu, gdzie mogliśmy obejrzeć kilka naprawdę ładnych akcji.
Nasi zawodnicy są dopiero na początku „piłkarskiej kariery” dlatego graliśmy bez ścisłych pozycji, każdy mógł spróbować gry w obronie, ataku czy skrzydłach i takiej formy będziemy się na razie trzymać, wyniki nie są najważniejsze 🙂 

Po turnieju każdy zawodnik otrzymał zasłużony medal i z uśmiechem wrócił do domu! :))

W najbliższym czasie drużynę czeka jeszcze kilka okazji do gry: 
18 listopada odbędzie się turniej organizowany przez nasz klub Victoria CUP
26 listopada zagramy sparingowy mecz po balonem 
17 grudnia zagramy w charytatywnym turnieju na rzecz WOŚP 
Liczymy, że tym razem będzie nas więcej 😉

Niedzielny turniej był dla drużyny pierwszą okazją do gry z innymi zespołami. Uważam, że wypadliśmy dobrze na ich tle, oczywiście czeka nas mnóstwo pracy, żeby odnosić w przyszłości zwycięstwa. Narazie musimy pamiętać w jakim wieku są nasi chłopcy, że wyniki nie mają na razie żadnego znaczenia – wręcz nie powinno się liczyć bramek w meczach tego rocznika. Zespół ma duży potencjał i jestem pewny, że z każdym treningiem będzie wyglądało to coraz lepiej- powiedział po meczu trener Oskar.

SKŁAD: Olivier Krasuski, Kajetan Jarosz, Marcin Płudowski, Mateusz Kosson, Filip Opęchowski, Alek Nozderka

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”24″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”20″]