W minioną sobotę tj. 04.11.2017r o godzinie 12:00 rozegraliśmy ostatni mecz w pierwszym sezonie rocznika 2009. Mecz odbył się na boisku KS LAS

Powołani: Ivo Jama, Jan Wasilewski, Ania Zakrzewska, Mateusz Krzeszewski, Bartek Dzieciątek, Mikołaj Deka, Kuba Broda, Kuba Wachnik

Od samego początku mecz stał na bardzo wysokim poziomie, jedna i druga drużyna czujnie grała próbując coraz śmielej atakować, lecz to nasi zawodnicy zaczęli przejmować inicjatywę pod koniec I kwarty natomiast nie udało się pokonać bramkarza drużyny przeciwnej i pierwsza część spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem
II kwarta zaczęła się od dużego „C” a mianowicie zaczęło się strzelanie na całego. Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobyli gospodarze pokonując naszego bramkarza po składnej akcji. Mateusz Krzeszewski nie dał długo cieszyć się z prowadzenia przez gospodarzy i dwukrotnie wpisał się na listę strzelców po wypracowanych akcjach przez cały zespół, gdy wydawało się że na przerwę będziemy schodzili z bramkowym prowadzeniem w ostatniej minucie rzut wolny dla gospodarzy i bezpośrednia bramka zdobyta po strzale ukazała na tablicy wyników znowu remis tym razem 2-2
Druga część spotkania (3kwarta) to nadal ciekawe widowisko lecz to gospodarze zaczęli przejmować inicjatywę po tej bramce do szatni z 2 kwarty co przyczynilo sie na zdobytego przez nich gola i przed ostatnią częścią gry to oni prowadzili jedną bramką.
IV(ostatnia) część spotkania to dużo walki naszych zawodników ale też widoczne zmęczenie i brak konsekwencji w ustawieniu drużyny w obronie. NIe zabrakło nam sytuacji a nawet było ich sporo lecz brak skutecznośći i ostatniego podania/strzału. Gospodarze natomiast bedąć na fali zdobyli jeszcze dwa gole ustalając wynik całego meczu na 5-2 dla KS LAS

I 0-0
II 2-2 Krzeszewski x2
III 3-2
IV 5-2

Okiem Trenera:
Mecz według mnie najlepszy z całego sezonu pomimo wyniku, gdyż było widać „prawdziwą” piłkę a nie przypadkowe zagrania (choć też takie się zdarzały) jak na poziom ŻAKÓW to naprawdę był świetny mecz pełen emocji! Jendna i druga drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony. Naszym zawodnikom zabrakło trochę szybkości i chłodnej głowy nad czym będziemy pracowali przez okres zimowyy aby w pełni przygotować się na kolejny sezon. Gratulację dla naszego rywala KS Las za postawę podczas meczu i wynik sportowy który może im dać awans do ligi III.
Podziękować przede wszystkim chciałbym wszystkim moim zawodnikom za walkę i postawę w tym meczu oraz za cały sezon dzięki któremu mogli podnosić swoje umiejętności. Wielkie podziekowania również dla rodziców bez których to nie było by możliwe 🙂

Teraz czas na odpoczynek od cotygodniwoych meczy ale aktywny…. treningi zimowe to czas na poprawę mankamentów aby stać się jeszcze lepszym zawodnikiem…..

Pozdrawiam Trener Seweryn.