Ostatni okres dla rocznika 2006 jest ciężki, gramy w silnej III lidze z trudnymi przeciwnikami, mecze wyraźnie nie chciały się do tej pory ułożyć po naszej myśli, ale w końcu udało się przełamać złą serię!!! Po bardzo zaciętych 60 minutach wywozimy 1 punkt z Olimpii!

Od pierwszej minuty było widać, że będzie to wyrównana i zacięta walka, rywal próbował ataków skrzydłami, ale te były skutecznie powstrzymywane przez naszych obrońców i bramkarza. Nasz zespół z minuty na minutę nabierał pewności i zaczynał coraz lepiej operować piłkę, co prawda nie było to jeszcze to co potrafimy, ale wyraźnie widać było różnicę. W drugiej połowie Olimpia zmieniła taktykę, zaczęła grać dłuższymi podaniami na napastnika, co wyraźnie sprawiało nam problemy… strzał Olimpii, a po chwilę groźna akcja Victorii, tak wyglądała druga połowa.
Pierwsi bramkę strzelają rywale, ale my się nie poddajemy, wiemy doskonale jaki jest nasz cel, minimum remis! Ambitni zerzeńscy atakują i wyrównują! Obie drużyny mają jeszcze swoje szanse, ale żadnej nie udaje się ich wykorzystać. Ostateczny wynik to sprawiedliwy remis 1-1!

Bardzo cieszę się z przełamania, było to niesamowicie ważne dla chłopców, którzy przeżywali na swój sposób serię słabszych wyników. Mam nadzieję, że ten punkt doda pewności siebie drużynie i wrócimy na właściwe tory – powiedział trener Oskar

Olimpia Warszawa vs PKS Victoria Zerzeń
Wynik: 1-1
Bramki: Bachman
Skład: Krupa, Witek, Stojecki, Bachman, Woroniecki, Osa, Jano, Karol, Nalepa, Orłowski, Szymek, Zadrożny, Mrozik, Kudyba, Spinka
MVP: Bachman – włożył w ten mecz serducho!
Witek – zagrał w obronie, mimo że nie jest to jego pozycja był bardzo pewnym punktem drużyny!