Mecz z WBS Warszawa na prośbę rywali został przełożony na środę, ale nie znaczy to, że próżnowaliśmy!
Rocznik 2006 wzmocniony zawodnikami z rocznika 2007 rozegrał w tym czasie aż dwa sparingi!

Zacznijmy od soboty, kiedy to przyszło nam mierzyć się z drużyną Wilków Warszawa obecnego lidera jednej z grup IV ligi, więc rywala na podobnym poziomie. Początek meczu kompletnie nam nie wyszedł, rywal atakował, powodując kolejne proste błędy w naszych szeregach, na szczęście obyło się bez straty gola. Na ataki rywala odpowiadaliśmy groźnymi kontrami. Gra Victorii nie chciała się kleić dlatego postanowiliśmy zmienić ustawienie. W drugiej połowie na boisku przebywał zupełnie inny zespół. Atakowaliśmy tworząc sobie raz po raz sytuacje 2×1, a nawet 3×1 z ostatnim obrońcą, ale jakimś cudem nie kończyły się one bramkami…, niestety jak mawia piłkarskie przysłowie „niewykorzystane sytuacje się mszą” i tak było i tym razem. Proste indywidualne błędy i piłka 3 razy tak na prawdę z niczego znajduje drogę do bramki.

PKS Victoria Zerzeń vs AP Wilki Warszawa 1:3
Bramki: Witek
Asysty: Bachman
Skład: Krupa, Karol, Zadrożny, Kamil, Szymek, Witek, Bachman, Dudek, Wawer, Orłowski, Jano
MVP: Wawer – super mecz Kuby, rok różnicy było widać tylko przez fizyczność, na boisku nadrabiał zawziętością

Drugie spotkanie rozegraliśmy w niedzielę z drużyną KS Wilanów, rywal z tego co wyszło w trakcie meczu zagrał zawodnikami z różnych roczników w tym nawet z 2004, ale pozostawiliśmy ten fakt bez komentarza i zagraliśmy. Początek meczu to szybka bramka Bachmana, rywal popełnił fatalny błąd przy wznowieniu od środka i już w 5 sekundzie (?) cieszyliśmy się z prowadzenia. Niestety od tej pory to rywal zaczął kontrolować grę, posiadając długo piłkę, nasi chłopcy mieli wyraźne problemy z ustawianiem się. Taki obraz mogliśmy oglądać przez mniej więcej 35 minut kiedy na naszymi głowami pojawiły się ciemne chmury, z których spadła lawina wody, mecz przerwaliśmy, schowaliśmy się do szatni, w której mogliśmy trochę porozmawiać. Po 10 minutach wyszliśmy znowu na boisko. Od tego momentu widzieliśmy zupełnie inny obraz, dużo więcej zawziętości i chęci gry, chłopaki biegali, a po odbiorze wychodzili z szybkimi, przemyślanymi kontrami. Bramka za bramką…, tą część gdy dało się oglądać!

KS Wilanów vs PKS Vicoria Zerzeń 6:9
Bramki:
Bachman x3, Witek x3, Dudek x2, Patryk x1
Skład: Krupa, Orłowski, Witek, Bachman, Dudek, Spinka, Patryk, Paweł, Sajór
MVP: –

W obu meczach nie do końca byłem zadowolony z gry piłką, zdecydowanie więcej akcji tworzymy po akcjach indywidualnych niż zespołowych, będziemy nad tym pracować. Czeka nas teraz trudny tydzień, w którym zagramy mecze z WBS Warszawa i UKS Żagle, o ile kontuzje nie pokrzyżują planów wystawimy najmocniejszy skład i powalczymy o zwycięstwa – powiedział trener.