Victoria – WAP 4:3. W dzisiejszym meczu pokazaliśmy dwa oblicza Victorii. Pierwsze oblicze naszej drużyny to dojrzała gra w której w stu procentach została zrealizowana taktyka nakreślona na przedmeczowej odprawie. Pierwsza połowa zdecydowanie należała do piłkarzy Victorii którzy zdołali zdobyć 4 gole nie tracąc żadnego. Druga część gry to niestety bardzo słaba postawa Victorii w której goście zdominowali naszą drużynę. Zaatakowali mocniej stwarzali sytuacje i strzelali gole które powodowały w poczynaniach naszego zespołu kompletny chaos i nerwówke. Nie potrafiliśmy już wejść w rytm gry którą prowadziliśmy w pierwszej połowie. Taka nerwówka trwała aż do końca meczu ale udało nam się utrzymać przewagę jednegp gola i nasi piłkarze wygrali mecz 4:3. Dzisiejszy mecz to nauczka na przyszłość że prowadząc grę w której jesteśmy zespołem dominujący nad przeciwnikiem nie możemy odpuścić nawet na chwilę a musimy być konsekwentni aż do ostatniego gwizdka sędziego. Szykujemy się do ostatniego meczu ligowego w którym zagrają zawodnicy dziś mniej grający. Proszę aby obecność na treningu zawodników którzy zagrają za tydzień była wzorowa ponieważ chcemy przygotować zespół pod względem taktycznym. Dziękuję zawodnikom za grę i kibicom za wspieranie naszych piłkarzy w trudnych chwilach. Do boju Victoria.