VICTORIA ZERZEŃ – UKS 141 W-wa
3:6 (1:3)

Strzelcy bramek:
2 i 41 min. Piętka Maks,
50 min. Witkowski Aleks

W 65 min. Maks Piętka – ukarany czerwoną kartką.

W dniu wczorajszym nasza drużyna zainaugurowała meczem z UKS 141 Warszawa rozgrywki w II Lidze Okręgowej Trampkarzy gr. II. Niestety mecz przegraliśmy wysoko wynikiem 3:6. Już w 2 min. spotkania kapitalnym strzałem z rzutu wolnego wynik otworzył Maks Piętka. Szybko zdobyte prowadzenie nieco uśpiło naszych zawodników, doszły również błędy indywidualne w grze i za chwilę było już 1:3 dla gości i taki też wynik utrzymał się do przerwy. 6 minut po wznowieniu gry po raz kolejny na listę strzelców wpisał się Maks przywracając nadzieje na jakiekolwiek punkty w tym meczu. Niestety goście równie szybko odpowiedzieli i w 47 min. meczu było już 2:4. To jednak nie podłamało naszych zawodników, którzy za wszelką cenę próbowali dalej odrobić stary i jak najszybciej zdobyć kolejną kontaktową bramkę co udało się w 50 min. meczu Aleksowi Witkowskiemu po precyzyjnej centrze z prawej strony boiska od Alexa Prusińskiego. W 54 min. meczu mieliśmy najlepszą okazję aby wyrównać wynik rywalizacji… w polu karnym faulowany był Maks Piętka po czym sędzia wskazał na wapno a jedenastkę postanowił wykonać sam poszkodowany lecz niestety uderzenie z rzutu karnego obronił bramkarz gości. W końcowej części meczu bramki zdobywali już tylko goście i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:6.

Mimo, iż wynik o tym nie świadczy to śmiało można stwierdzić, że nie byliśmy w tym meczu zespołem gorszym od przeciwnika. Przegraliśmy głównie z fizycznością gości, którą nas znacznie przewyższali. W rywalizacji nie pomagał również sędzia prowadzący zawody, który momentami swoimi niezrozumiałymi dla innych decyzjami wywoływał wśród naszych zawodników frustrację.

Panowie głowy do góry … W następnym meczu na pewno będzie lepiej !

WALCZYĆ, TRENOWAĆ … VICTORIA MUSI PANOWAĆ