W niedzielę rocznik 2006 podejmował w ramach II kolejki rozgrywek MZPN drużynę UKSu 141. Na boisko Wembley w Parku Skaryszewskim Victoria pojechała w mocno osłabionym składzie, tylko z jedną zmianą, ale z jasno określonym celem – WYGRAĆ!

Pierwsza połowa spotkania wyraźnie nie układała się po myśli drużyny gości, która miała duże problemy z dobrym ustawieniem linii obrony oraz wyprowadzeniem kontrataków. Gra UKSu wyglądała w tej części lepiej, rywal potrafił utrzymać się przy piłce, jednak fazie finalizacji wyraźnie brakowała kreatywności i osoby, która zakończyłaby akcję bramką. Zerzeńscy mieli dużo szczęścia, że nie stracili w tej połowie gola.
W przerwie kontuzję zgłosił Osa – sytuacja wydawała się dla nas bardzo ciężka, ale na szczęście chłopcy wzięli sobie do serca uwagi i zalecenia. Spotkanie wyrównało się, akcje UKSu kończyły się zazwyczaj na naszych obrońcach – Szymku i Witku. Na szczęście po kilku minutach Osa poczuł się lepiej i wszedł na boisko. Victoria zaczęła realnie zagrażać bramce gospodarzy, najpierw ładna składna akcja zakończona sytuacją 100% Michała Kudyby, chwilę później dwie kolejne „setki” Majchra i jedna Bachmana, zdecydowanie zabrakło zimnej krwi. Ostateczny wynik to 0:0.

Graliśmy dzisiaj osłabieni brakiem kilku ważnych zawodników, musieliśmy mocno rotować składem, ale chłopcy stanęli na wysokości zadania, za co należą im się BRAWA!
Sama gra, szczególnie w pierwszej połowie pozostawia jednak wiele do życzenia, jest dużo elementów do poprawy. Podejmowaliśmy wiele złych decyzji, o czym porozmawiam z zespołem na najbliższym treningu.

UKS 141 vs PKS Victoria Zerzeń
Wynik: 0:0
Skład: Krupa, Szymon, Osa, Witek, Dudek, Karol, Kudyba, Kajtek, Bachman, Majcher
MVP: Szymon – super czytał grę rywala, dużo przechwytów, dobrze rozprowadzał piłki, zaliczył bardzo dobry występ na środku obrony, a to dla niego niecodzienna rola
Kolejny mecz: sobota 16:30 ul.Borków 18 z KS Wesoła