Zerzeńscy z rocznika 2006 podejmowali w ramach III kolejki MZPN zespół Wesołej, mecz był jednostronny i zakończył się pewnym zwycięstwem Victorii 4:0. 

Od samego początku głównym założeniem była pełna kontrola meczu, Victoria wymieniała piłkę po całej szerokości i długości boiska, cierpliwie czekając na błędy w ustawieniu przeciwnika, na które długo czekać nie musieliśmy, bo już w 7 minucie gola na 1:0 po pięknym podaniu Witka zdobył nasz supersnajper Majcher 😉 . Minutę później bramkarz gości wyjmował piłkę z bramki po raz drugi, podanie Kajtka Wróblewskiego i drugą bramkę zdobywa Kuba. Nasza drużyna konsekwentnie grała swoje, długie utrzymanie przy piłce i tworzenie kolejnych groźnych akcji, na szczęście rywali nie zakończonych bramką. Sztuka ta udała się po raz trzeci dopiero w 21 minucie, a strzelcem bramki był Grześ Lesiewski, który zamknął akcję prawą stroną Kuby Majchrowskiego. Na drugą połowę wchodziliśmy skoncentrowani i żądni kolejnych bramek, niestety mimo ogromnej ilości sytuacji, piłka nie chciała wpaść do bramki, a szkoda bo często wystarczyło podać piłkę na pustą bramkę do kolegi… Przełamanie nastąpiło dopiero w 50 minucie, po indywidualnej akcji Michała sędzia podyktował rzut karny do którego podszedł Majcher, który pewnie strzelił swoją trzecią bramkę w tym meczu. Końcowy rezultat to 4:0, drużynie Wesołej należą się brawa za walkę do końca mimo braku zmian.

Bardzo cieszy dojrzała gra drużyny, stwarzaliśmy sobie dużo sytuacji strzeleckich, jestem dumny z zespołu. Treningi przynoszą efekty, frekwencja jest dużo lepsza niż na wiosnę i od razu widać jakość na boisku. – powiedział trener.

PKS Victoria Zerzeń vs KS Wesoła 
Wynik: 
4:0
Bramki: Majcher x3, Grześ
Asysty: Majcher, Witek, Wróbel, Nalepa
Skład: Krupa, Mróz, Skrobisz, Kamil, Michał, Wróbel, Witek, Bachman, Majcher, Grześ, Kajtek
MVP: Majcher – statystyki mówią same za siebie 😉 
Wróbel – bardzo mądra i dojrzała gra na „6”
Tabela ligowa
Kolejny mecz: PKS Radość – sobota 10:00 ul.Borków 18