Wczorajszy mecz rocznika 2006/2007/2008 B z drużyną ŁKS Mazur Karczew był dla nas ważną lekcją footbolu . Drużyna z Karczewa dominowała na boisku przez prawie cały okres gry. Naszym zawodnikom brakuje trochę ogrania ligowego jak również warunków fizycznych. ( Gramy w większości z zawodnikami starszymi) Należy jednak podkreślić , że nasi zawodnicy próbowali wykonywać założenia taktyczne. Rozgrywali piłkę począwszy od strefy obronnej, poprzez środek oraz atak. Grali przemyślany , zespołowy footbol,który zaprocentował kilkoma sytuacjami pod bramką przeciwnika. Jestem zadowolony z całego zespołu gdyż widać ,że elementy ćwiczone na treningach ,młodzi piłkarze przenoszą na ligową murawę. Na szczególna pochwałę zasługuje Michał Buk( zawodnik meczu), który od początku spotkania wykazywał się świetną grą w obronie oraz w sposób przemyślany prowadził ataki naszej drużyny. Tak , więc nie poddajemy się i pamiętamy ,że trening czyni mistrza. W sobotę kolejne spotkanie z zespołem Progresu Warszawa. Do boju Victoria.