Niedzielny mecz rocznika 2006 pokazał jak silną drużyną jest Victoria, spotkanie z Polonią II od początku nie układało się po naszej myśli, ale ostatecznie to my z boiska zeszliśmy z kompletem punktów!

Zacznijmy od początku, od pierwszych minut.. Polonia wysoko nas zaatakowała, tworząc sobie kilka dogodnych sytuacji do strzelenia gola. Nasz zespół nie do końca potrafił odnaleźć się na dużym, szerokim boisku ze sztuczną nawierzchnią, obrońcy gubili krycie i źle przesuwali, na szczęście rywal był wyjątkowo nieskuteczny. W 7′ Victoria wyprowadziła atak po którym Majcher wykończył akcję, piękna podanie prostopadłe do Witka, który zgrał piłkę na pustą bramkę do Kuby. Mimo słabego początku wygrywamy! Wydawać by się mogło, że gra się teraz uspokoi, ale niestety minutę później po indywidualnym błędzie Polonia wyrównuje. Robimy zmiany w linii obrony, na boisko wchodzi Osa, który jak się później okazuje staje się zaporą nie do przejścia dla rywali! Victoria od 10 minuty przejmuje inicjatywę, wysoki pressing sprawia rywalom wiele problemów, przeciwnicy zaczynają popełniać błędy po których tworzymy sobie dużo sytuacji 100%, jedną z nich po podaniu Witka wykorzystuje Majcher. Mamy 2:1. Do końca połowy mimo wielu okazji wynik się nie zmienia.
Druga część spotkania nie przyniosła już tylu emocji, Polonia przeważała, dłużej utrzymując się przy piłce jednak nic z tego nie wynikało. Zerzeń odpowiadał kontratakami, które nie były już aż tak skuteczne, często przerywał je obrońca rywali. W tej części większość akcji rozgrywanych była naszą lewą, a Polonii prawą stroną boiska, gdzie mogliśmy obserwować wiele pojedynków 1×1 miedzy Mrozem, Osą, Szymkiem, a rywalami. Warto dodać, że w drugiej części nasze ustawienie w obronie było już prawidłowe, „poczuliśmy” przestrzeń dzięki czemu skutecznie powstrzymaliśmy rywali przed strzeleniem bramki wyrównującej. Końcowy wynik 2:1 !!!

To był niezwykle ciężki mecz, który mimo słabszej dyspozycji wygrywamy! Jeszcze na wiosnę takie mecze kończyliśmy ze spuszczonymi głowami. Forma drużyny jest wysoka i na razie pewnie zmierzamy do awansu do drugiej ligi. Jestem bardzo zadowolony, że na boisku znowu widać zespół! – powiedział trener Oskar

Polonia II Warszawa vs PKS Victoria Zerzeń
Wynik: 1:2
Bramki: Majchrowski x2
Asysty: Witek x2
Skład: Krupa, Nalepa, Mróz, Skrobisz, Zawadzki, Wróblewski, Bachman, Witek, Majchrowski, Gołębiewski, Kudyba, Zadrożny, Lesiewski
MVP: Osa – skała w obronie, świetny mecz, który bez wątpienia jest wynikiem większego zaangażowania w trening!